Zarządzaj sprzedażą i magazynem jeszcze łatwiej – wybierz program WAPRO Mag

Łatwiejsza sprzedaż i zrządzanie magazynem? Wybierz nowoczesne oprogramowanie WAPRO Mag od Asseco przeznaczone dla małych i średnich firm!

Prowadzenie działalności w branży sprzedażowej może być bardzo wymagające. Na barki przedsiębiorcy spada wtedy wiele obowiązków, których realizacja może być bardzo pracochłonna. Nie trzeba jednak zajmować się wszystkim ręcznie – wystarczy odpowiedni system obsługi sprzedaży i magazynu, z którym realizacja wszystkich procesów może stać się jeszcze łatwiejsza.

Aktualnie do dyspozycji przedsiębiorców realizujących swoją działalność w branży handlowej jest szeroka gama różnych programów. Wśród nich znajduje się także WAPRO Mag – program do zarządzania sprzedażą i magazynem oferowane przez czołowego dostawcę oprogramowania w Polsce – firmę Asseco.

Jakie funkcje może zaoferować swoim użytkownikom oprogramowanie WAPRO Mag? Dlaczego warto zdecydować się na jego wdrożenie?  W jaki sposób uruchomić go także w swojej firmie?

 

WAPRO Mag – kompletne wsparcie dla sprzedaży i magazynu

Oprogramowanie WAPRO Mag oferowane przez Asseco zostało stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, które zajmują się prowadzeniem działalności handlowej i dysponują własnym magazynem.

WAPRO Mag to moduł wchodzący w skład systemu informatycznego WAPRO ERP, który obejmuje także szereg innych rozwiązań informatycznych dedykowanych dla sektora MŚP.

 

Zastosowanie programu WAPRO Mag:

  • zarządzanie sprzedażą – także przez automatyzację procesów sprzedażowych w firmie, na przykład przez przygotowywanie dokumentów sprzedażowych
  • zarządzanie magazynem – system obsługi magazynu wspomagający gospodarkę magazynową
  • zarządzanie finansami – kontrolowanie stanu finansowego firmy, weryfikowanie rozliczeń z kontrahentami
  • zarządzanie relacjami z klientami – korespondencja z klientami, tworzenie dedykowanych ofert dla klientów

 

Oprogramowanie oferowane jest w kilku wersjach do wyboru, które różnią się pomiędzy sobą dostępnymi funkcjonalnościami.

Podstawowa wersja START dedykowana jest dla niewielkich firm, w tym także dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Wersja BIZNES oferowana jest dla większych, kilkuosobowych firm posiadających bardziej złożoną strukturę. Do wyboru są także wersje PRESTIŻ oraz PRESTIŻ PLUS, które zostały stworzone z myślą o odbiorcach posiadających największe wymagania.

Użytkownicy oprogramowania WAPRO Mag posiadają także do dyspozycji pełną gamę modułów dodatkowych tworzących praktyczne rozszerzenia. Dzięki temu oprogramowanie to może być indywidualnie dopasowane do konkretnych potrzeb odbiorcy.

 

Główne zalety oprogramowania WAPRO Mag:

  • optymalizacja procesu sprzedażowego – przyspieszenie i ułatwienie obsługi transakcji przez automatyzację wielu procesów, a także zmniejszenie ryzyka popełnienia błędów
  • sprawna wymiana danych pomiędzy użytkownikami systemu – także w sieciach sprzedażowych
  • łatwiejszy rozwój – możliwość rozbudowy oprogramowania o nowe warianty WAPRO
  • zwiększenie zysków związanych z prowadzeniem działalności
  • współpraca z WAPRO JPK – darmowym modułem umożliwiającym składanie deklaracji JPK

 

Jak wdrożyć oprogramowanie WAPRO Mag w swojej firmie?

Jedną z wielu zalet, jakie posiada system obsługi magazynu i sprzedaży WAPRO Mag jest jego łatwe wdrożenie. W tym zakresie najlepiej skorzystać jednak z pomocy fachowców – autoryzowanych partnerów WAPRO, którzy mogą zadbać o to, aby wdrożenie przebiegło szybko, sprawnie i bezpiecznie.

W Warszawie status autoryzowanego, Złotego Partnera WAPRO posiada firma ITCenter, która posiada już ponad 20-letnie doświadczenie w ramach świadczenia usług informatycznych dla klientów, w tym głównie dla sektora MŚP.

Firma ITCenter z Warszawy zapewnia swoim klientom dostęp do kompleksowego wsparcia w ramach wdrożenia oprogramowania WAPRO, w tym także modułu WAPRO Mag przeznaczonego do obsługi sprzedaży i magazynu. Firma zapewnia także dostęp do szerokiej gamy innych usług, w tym między innymi kompleksowego outsourcingu IT dla biznesu.