Tani przewóz przesyłek z kurierem BPS

fotolia.com, 120062418 | Autor: 69591815 | Autor: Kadmy

Niemal każda współczesna firma korzysta czasem z kuriera. Ten rodzaj usług polega zarówno na dostarczaniu przesyłek pod wskazany adres, jak i na ich odbiorze od nadawcy. Oznacza to, że w wielu przypadkach nie musimy nawet fatygować się do najbliższego punktu nadawczego – wystarczy zamówić kuriera do biura lub domu. Jednak kiedy wysyłamy coś tym sposobem częściej niż raz w miesiącu, zaczynamy zwracać większą uwagę na cenę. Jak wybrać kuriera, aby nie przepłacać?

Ogromne zapotrzebowanie na osobiste dostarczanie przesyłek przez kuriera jest spowodowane rozpowszechnieniem e-zakupów. Sklepy internetowe stają się coraz popularniejsze, a klienci chcą mieć 100% pewność, że zamówiony produkt dotrze do nich w jednym kawałku. Z usług kuriera coraz częściej korzystają także różnego rodzaju firmy. Stanowi to jeden z najbezpieczniejszych i najszybszych sposobów na dostarczenie ważnych dokumentów czy umów. Wszystko to sprawia, że wybór właściwego kuriera zyskuje na znaczeniu. Nasze wymagania rosną. Chcemy nie tylko gwarancji niskiej ceny, ale również poczucia bezpieczeństwa, czyli gwarancji bezproblemowego dostarczenia przesyłki.

W obliczu wielu ofert firm kurierskich, które wyrastają jak grzyby po deszczu, stajemy przed trudnym wyborem. A co, gdyby zamiast przeszukiwać setki stron w celu znalezienie jak najszybszego sposobu na wysłanie paczki, skorzystać z jednego, zaufanego miejsca? Takim miejscem w sieci jest właśnie firma BPS. To sprawdzony, tani kurier, obsługujący zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Firma działa zarówno na zasadzie pośrednictwa, jak i w formie lokalnej firmy kurierskiej obsługującej przewóz przesyłek na terenie Trójmiasta. To doświadczony operator logistyczny, będący niekwestionowanym liderem na Pomorzu. Z biegiem czasu, działalność rozwinęła się do tego stopnia, że BPS od 5 lat dostarcza paczki i listy na terenie całej Polski i za granicą.

Tanio i wygodnie. Jak skorzystać z usług kuriera BPS?

BPS pośredniczy pomiędzy kurierem a klientem, który zamawia usługę. W związku z tym cały proces nadania wykonywany jest przez firmę BPS. Dlaczego warto skorzystać z takiej formy zamawiania kuriera, zamiast bezpośrednio u przewoźnika? Ponieważ dzięki dużej liczbie regularnie wysyłanych paczek oraz partnerskiej współpracy z wieloma firmami kurierskimi (m.in. DPD, DHL, FedEx, UPS) kurier BPS gwarantuje nam zdecydowanie niższą cenę. Niski koszt nie rozmija się tutaj z wysoką jakością usług, które są wykonywane z taką samą starannością, jak zawsze.

Dlatego, jeżeli szukasz tanich, wygodnych i niezawodnych usług kurierskich, BPS będzie najlepszym możliwym wyborem. Wysoki standard obsługi łączy się z zaskakująco niskimi kosztami, co stanowi rozwiązanie problemów zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Oprócz tego wszystko odbywa się szybko i wygodnie – do realizacji zgłoszenia nie trzeba podpisywać żadnej umowy ani deklarować przewidywanej, minimalnej liczby nadań w miesiącu. Wycena dokonywana jest na podstawie wymiarów i wagi paczki oraz ewentualnych usług dodatkowych, z których chcemy skorzystać.