Program do faktur dla firm transportowych

0

Wielu przedsiębiorców związanych z branżą transportową zadaje sobie pytanie – jaki program do faktury dla firmy transportowej będzie najlepszy? Rynek oferuje wiele rozwiązań, ale nie wszystko są wystarczająco dobre.

pudelko-faktura-small-business

Na szczęście sprawdzony program do faktur dla firm transportowych można znaleźć w dość prosty i szybki sposób. Kluczowe tutaj jest rozeznanie i zbadanie potrzeb. Inne potrzeby będzie miał e-sprzedawca handlujący przez internet doniczkami do kwiatów, inne potrzeby właścicielka zakładu fryzjerskiego, a jeszcze inny przedsiębiorcą prowadzący działalność gospodarczą związana z transportem. Na szczęście stworzono dedykowane rozwiązanie, jakim jest program do faktur dla firm transportowych.

Postaw na sprawdzone rozwiązania – faktura Small Businness

Faktura Small Businness to program do łatwego i szybkiego wystawiania różnego rodzaju faktur dla małych i średnich firm. Posiada kartotekę klientów oraz kartotekę towarów i usług, co znacznie usprawnia pracę. Aplikacja jest zaprojektowana tak, aby poradził sobie z nią każdy użytkownik komputera.

Dużą zaletą jest fakt, że użytkownik otrzymuje dożywotnią licencję przypisaną do numer NIP firmy. Prowadzenie biznesu ze Small Businness jest łatwiejsze. Użytkownik, obok możliwości darmowej aktualizacji programu przez internet do najnowszej wersji przez okres jednego roku, zyskuje pomoc techniczną (tel., e-mail) w razie problemów z programem w ramach ważnej aktualizacji.

Pracuj w wersji sieciowej

Coraz więcej klientów, zanim zdecyduje się na zakup, pyta o możliwość pracy w wersji sieciowej. Ze Small Businnes jest to możliwe. Oznacza to, że z aplikacji może korzystać wielu pracowników na raz, co znacząco ułatwia pracę w strukturach danej firmy. Podłączenie programu do wersji sieciowej wymaga nieco pracy i konfiguracji, ale czynność tę wykonujemy tylko raz. Dodatkowo, w razie problemów, zawsze można liczyć na wsparcie ze strony dostawcy programu.

W programie możemy w szybki sposób przygotować ofertę lub zamówienie dla naszego klienta i wysłać je mailem. Po zaakceptowaniu przez kontrahenta oferty/zamówienia jednym kliknięciem myszy wystawimy na ich podstawie fakturę. Dodatkową funkcją jest wystawianie fakturę do kliku zamówień.

Źródło: www.mega-tech.com.pl

Leave a Reply

14 − trzynaście =

Your email address will not be published. Required fields are marked *