Oryginalny prezent dla chłopaka

0

Urodziny (18, 20, a może i 30), impreza z okazji obrony pracy dyplomowej, pierwsza praca, a może po prostu okazja do świętowania rocznicy związku? Są takie sytuacje, gdy naszemu ukochanemu trzeba coś kupić. Czasem też na taki prezent składają się kumple solenizanta. Jednak zwykle nie chcemy na „wielką okazję” kupować czegoś tak trywialnego, jak butelka wódki czy nowe skarpety. Co więc będzie ciekawym, oryginalnym prezentem?

Czego nie kupować?

Zacznijmy może od tego, co na pewno dobrym podarunkiem dla młodego mężczyzny (a w zasadzie żadnego mężczyzny) nie jest. Nie warto kupować ubrań – chyba że osobnik ów ma dość specyficzne zainteresowania, a i wtedy najczęściej trudno nam będzie utrafić zarówno w jego rozmiar, jak i modowe gusta. Nie kupujmy gadżetów elektronicznych – jeśli wiemy, że ma laptopa, palmtopa czy „innego smartfona”, i że nie ma zamiaru ich zmieniać. Nie kupujmy kalendarzy, długopisów i innych tego typu rzeczy – taki prezent może i nadaje się, ale jako podarunek dla ojca czy szefa. Innym bardzo nietrafionym pomysłem będzie karnet na wizytę u kosmetyczki, fryzjera, czy nawet męskie perfumy. Mało kto tak naprawdę lubi.  Lepiej już przynieść wspomniane we wstępie „kwiaty w płynie”.

Jakieś lepsze propozycje?

Co zatem zostaje? Wiele zależy od osoby obdarowywanego i od naszej wyobraźni. Komuś mogą się na przykład podobać dzieła sztuki (choć to częściej domena pań). Fajnym, choć mało oryginalnym prezentem będzie wieczne pióro lub złote szpilki do koszuli. Jednak… Wydaje mi się, że naprawdę ciekawy prezent dla chłopaka to coś bardziej emocjonującego – wszak każdy facet kocha adrenalinę. Może więc skok na bungee lub karnet na naukę i skoki ze spadochronem? Tak, czemu nie. Jest tylko jedno „ale”. Taki prezent nie ma być złośliwy – upewnijmy się, że solenizant faktycznie odważy się skoczyć, że chce tego, że nie będzie nam tej traumy wypominał do końca życia…

Nieco mniej hardcorowo

Może więc nieco zwolnić tempo? Jesteśmy już na dobrym tropie, ale nie popadajmy w przesadę. Zamiast wejściówki na bungee warto podarować na przykład jakiś karnetowy prezent motoryzacyjny. Może to być więc jazda samochodem rajdowym po torze, jazda Ferrarri czy rajdy typu offroad. Specjalną ofertę takich bonów podarunkowych można obejrzeć na przykład na stronie  http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-dla-niego. To według mnie naprawdę bezpieczny, niezobowiązujący, nie nazbyt nachalny prezent – wszak każdy mężczyzna kocha auta, szczególnie te z wyższej półki, a sam sport z nimi związany nie wymaga szczególnej odwagi ani innych poświęceń. Tak więc – jak najbardziej pod rozwagę!

Can someone write me an essay

Leave a Reply

dwa + 6 =

Your email address will not be published. Required fields are marked *