Kup samochód z drugiej ręki bez ryzyka!

Rozglądasz się od dłuższego czasu z używanym samochodem, ale żaden nie potrafi spełnić twoich wymagań? Obawiasz się, że pojazd będzie w znacznie gorszym stanie niż w opisie w ogłoszeniu? W takim przypadku warto zajrzeć do salonu dealerskiego, gdzie możemy kupić nie tylko pojazdy prosto z fabryki, ale również te używane – jak nowe!

Przekręcony licznik, nieoryginalne części, zatajone uszkodzenia, układy przeznaczone do kapitalnego remontu, zły stan wizualny – to tylko niektóre niebezpieczeństwa związane z kupnem używanego samochodu. Statystyki wskazują, że nawet ponad połowa samochodów ma stan techniczny nieprzystający do opisu! Gdy nie mamy rozeznania w branży motoryzacyjnej i nie wiemy, na co patrzeć przy zakupie auta, możemy mieć problem ze znalezieniem tego odpowiedniego. Tutaj z pomocą przychodzą nam salony dealerskie.

W salonie dealerskim możemy zakupić nie tylko nowe, ale również używane samochody. To sprawdzony wybór dla osób, które doceniają szybkie, wygodne i bezpieczne zakupy. Możemy bez problemu zakupić auto w świetnym stanie, który odpowiada jego opisowi. Przed wystawieniem na sprzedaż, samochody używane są sprawdzane w ASO marki – przegląd odbywa się dokładnie tak jak w przypadku innych samochodów. Sprawdzane są wszystkie punkty, a ich stan zaznaczany jest w dokumencie, który jest do wglądu przez klienta. W razie jakichkolwiek usterek albo zużycia części zamiennych, ASO od razu wykonuje wymianę. Wobec tego klient może zakupić samochód od razu gotowy do jazdy.

 

Jednak to jeszcze nie wszystkie zalety zakupu używanego samochodu w salonie dealerskim. Wiele salonów, w tym Ford Salon Warszawa, zapewniają swoim klientom gwarancję na używane auta – możemy otrzymać ją na pół roku lub na rok. Zatem wtedy, gdy pojawią się jakieś usterki, samochód może być naprawiony bez dodatkowych kosztów.

W salonach dealerskich możemy również skorzystać z atrakcyjnych metod finansowania – kredytów samochodów oraz leasingu dla przedsiębiorców. Również na miejscu zakupimy ubezpieczenie komunikacyjne.