Fiat Tipo: pewność i komfort

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na Tipo w wersji kombi, sedan czy hatchback, możesz liczyć na tak samo doskonałą jakość prowadzenia, pewność za kierownicą oraz wysokie poczucie bezpieczeństwa. Włoska marka nie ma sobie równych, jeśli chodzi o solidność wykonania i wykorzystanie nowoczesnych technologii w imię komfortu.

Niewiele i wiele zarazem

Fiat lubi podkreślać, że korzysta ze sprawdzonych, prostych, a przy tym skutecznych rozwiązań motoryzacyjnych. Doskonale bowiem wie, czego szukają dziś kierowcy i co tak prawdę kryje się za sformułowaniem „komfortowe auto”. To przede wszystkim pewność, że samochód zawsze będzie prowadził się znakomicie, a wszelkie nieprzyjemne sytuacje na drodze zostaną maksymalnie zneutralizowane przez zastosowane systemy bezpieczeństwa. Tipo znany jest polskim kierowcom jako auto przestronne, wygodne, kompaktowe, idealne zarówno jako eleganckie auto do pracy, jak i komfortowy samochód dla całej rodziny.

Elegancja i spryt

Siłę modelu stanowią dopracowane detale zwiększające pewność za kierownicą, a także wykończenie wnętrza, które wprowadza kierowcę w niezmącony stan ducha.

Sedan zachwyci głównie ze względu na uporządkowaną deskę rozdzielczą, liczne schowki o łącznej pojemności 12 litrów czy ergonomiczne fotele. Ale istotne są również drobiazgi, które okazują się nieocenione podczas podróży. Chodzi głównie o stojak na kawę zawsze pod ręką, pionowe ustawienie kierownicy oraz elektryczną regulację podparcia dla odcinka lędźwiowego.

Tipo w wersji hatchback przekona miłośników technologii, którzy oprócz środka lokomocji poszukują również rozrywki: zapewni swobodę ruchów, dostęp do technologii pokładowej Unconnect pozwalającym na obsługę nawigacji oraz muzyki, a także wykończenia z eleganckiej, czarnej technoskóry.

Dla rodzin przewidziano jeszcze inne udogodnienia. Kombi to auto naprawdę wygodne i przestronne.  Pozostaje przy tym nowoczesne i praktyczne, za czym przemawia m.in. bagażnik o pojemności 550 litrów, miejsce na nogi dla kierowcy oraz pasażerów, wyprofilowane fotele oraz siedziska składane w systemie 60/40 zwiększające przestrzeń ładunkową.