Bezpieczeństwo i wygoda jazdy z Partner Taxi

0

Partner Taxi to firma taksówkarska, która ma stabilną pozycje na rynku taxi. Jest to jedna ze starszych firm taxi, w Warszawie Partner Taxi funkcjonuje od 1994 roku. Swój sukces zawdzięczają gwarancji bezpiecznego przewozu klientów, oraz dużemu doświadczeniu personelu w świadczonych usługach.

Firmę wyróżnia wysoka kultura osobista oraz odpowiedni ubiór kierowców. Na pewno nie spotkamy kierowcy ubranego w dres lub faceta z rozpięta koszulą. Firma ta świadczy usługi przewozowe na wysokim poziomie. Samochody także są zadbane, zawsze czyste i pachnące we środku. Kierowcy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia, a dodatkowym ich atutem jest ukończony kurs z udzielania pierwszej pomocy oraz obrony pasażera i samoobrony. Ich pasażerowie mogą się czuć komfortowo i bezpiecznie w niemal każdej sytuacji.

Współpraca biznesowa

Oprócz czystych samochodów i profesjonalnych kierowców Partner Taxi posiada profesjonalny system komputerowy zapewniający łączność ze wszystkimi samochodami, a także sprawne zarządzanie całą firmą. Korzystając z ich usług człowiek czuje, ze firma koncentruje się na jego potrzebach i jakości świadczonych usług. Współpracują w wieloma różnymi firmami i mają dla klientów biznesowych opracowany oddzielny, bardzo wygodny bezgotówkowy system rozliczeń. Firma ma także bardzo dobre przygotowanie do obsługiwania dużych imprez, takich jak międzynarodowe konferencje, sympozja naukowe, a także inne prestiżowe wydarzenia. Wszystko jest zawsze dopasowane do indywidualnych  potrzeb klienta i dlatego sprawiają, że czujemy się wyjątkowo.

Realizacja dodatkowych usług

Partner Taxi wśród świadczonych usług wyróżnia możliwość przewozu bagażu, realizowania zakupów, a także przewóz dzieci do szkoły i ze szkoły. Jest możliwość podpisania umowy z firmą i nie musimy bać się, że nasza pociecha będzie miała problem z dostaniem się do szkoły. Partner Taxi gwarantuje punktualność i bezpieczeństwo jazdy.  Możemy także zamówić kogoś, aby odprowadził nasz samochód, jeśli my nie będziemy w stanie tego zrobić sami. Osoby niepełnosprawne także mogą korzystać z usług Partner Taxi, ponieważ firma świadczy usługę przewozu osób niepełnosprawnych. Taki przewóz jest możliwy dzięki specjalistycznemu autu, które posiada firma – Fiat Doblo. Samochód ten jest wyposażony w windę elektryczną oraz jest odpowiednio oznakowany. Kierowca także jest przeszkolony i posiada odpowiednie kwalifikacje do przewozu osób niepełnosprawnych.

Obsługa infolinii to także wysoko wykwalifikowani konsultanci którzy pomogą przy każdym problemie. Z ich pomocą możemy przewieźć bagaż, siebie, a także zwierzęta. Partner Taxi pomoże nam w przeprowadzce, zrobić zakupy, albo zawieźć dziecko do szkoły.

Taxówki można zamawiać przez stronę http://www.finmarket.pl/taxi

Buy research paper online

Leave a Reply

dwa × 1 =

Your email address will not be published. Required fields are marked *